Uncategorized

Hygienicky čistý salon snadno a rychle

Všichni se jistě shodneme na tom, že čistý a hygienický salon je vizitkou opravdového profesionála. Teď je hygiena dokonce ještě důležitější než kdykoliv předtím. Co dělat, když máte v jeden den hodně zákazníků a střídají se jak na běžícím páse? Řešením je rychleschnoucí dezinfekční sprej CleanIT!

CleanIT byl vyvinut profesionálními kadeřníky ve Velké Británii. Představuje rychlé a účinné řešení, jak dezinfikovat všechny kadeřnické nástroje a pomůcky. Kromě toho se postará i o čistotu všech zrcadel a povrchů ve vašem salóně.

CleanIT vám opravdu ušetří spoustu času – stačí nastříkat rovnoměrnou vrstvu na daný povrch ze vzdálenosti 25-30 cm a počkat 30 sekund. Poté bude nástroj zcela hygienicky čistý a připraven k opětovnému použití.

O vaše nástroje se vůbec nemusíte bát, sprej nezanechává na povrchu mastný povlak. Je zcela bezpečný pro použití na plastu, nerezové oceli, skle a dalších pracovních plochách. Pokud si nejste jisti, doporučujeme test na nápadném místě.

Čištění s CleanIT je tak rychlé a snadné, že už nikdy nebudete chtít použít jiný přípravek. Můžete mít jistotu, že zbaví bakterií všechny vaše nástroje, nůžky, hřebeny, klipy, holící strojky a jiné pomůcky.

Náš TIP: CleanIT můžete použít i na dezinfekci klik, mobilu, notebooku nebo povrchu pokladny!

Seženete na našem e-shopu!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s